logo epuap logo bip

Zakończenie rozgrywek piłki nożnej w ramach "Wakacje z OSiR - 2017"

Dnia 29.08.2017r. na orliku przy ul. Jeziołowicza odbył się ostatni turniej piłki nożnej w ramach „Wakacje z OSiR – 2017”. W turnieju wystartowało 7 zespołów (56 zawodników), które zostały podzielone na dwie grupy gdzie grano systemem „każdy z każdym”. Z grup awansowały po dwa zespoły , które zagrały na krzyż A1-B2 i A2 – B1. Przegrani walczyli o III miejsce, a wygrani o I miejsce.

Zwycięzcą ostatniego turnieju została drużyna Sportowe Świry, pokonując po zaciętym finale po serii rzutów karnych zespół Olsztyńskich Gladiatorów.

Skład zwycięskiej drużyny : Rogowski Daniel, Kucznier Adam, Kucznier Michał, Zych Artur, Podpora Szymon.

Sportowe Świry  – Olsztyńscy Gladiatorzy            1 : 1  k. 2 : 1

Zwycięzcą całego cyklu rozgrywek została drużyna Ci Znani a najlepszymi strzelcem został Dominik Niestępski, wyprzedzając kolegów z zespołu Adriana Łentkę i Adriana Kmiecika.

Skład zwycięskiego zespołu :Łentka Adrian, Niestępski Dominik, Korwel Mateusz, Kiernozek Artur, Dudaniec Robert, Pogłód Robert, Syrojć Krzysztof, Baranowski Paweł, Stupczyk Szymon, Wojnowski Jacek, Zach Łukasz i Kmiecik Adrian.

3. Adrian Kmiecik                 - 39

Po ostatnim spotkaniu odbyło się podsumowanie rozgrywek i wręczenie pucharów, medali oraz wejściówek do Aquasfery GALERII WARMIŃSKIEJ i na kręgielnię Family Bowling Center na Jarotach.

Last modified onczwartek, 31 sierpień 2017 10:13