logo epuap logo bip
 

Majówka nad Ukielem - oferta i harmonogram!

Majówka nad Ukielem z Olsztyn Aktywnie!

Oferta sprzedażowa:
 Artykuły pszczelarskie
 Wata cukrowa i popcorn
 Rękodzieła z wikliny
 Artykuły z drzewa oliwnego
 Rękodzieło artystyczne, biżuterii autorska
 Zabawki z drewna
 Regionalne produkty z wędzarni
 Artykuły z masy solnej i filcu
 Ziemniaczki na patyku
 Ciasta
 Wyroby ekologiczne
 Octy winne
 Swojskie wędliny i sery kozie, krowie
 Rosyjski kwas chlebowy

Oferta SPA:
 Masaż klasyczny
 Pielęgnacja dłoni i stylizacja paznokci
 Zabiegi pielęgnacyjno-kosmetyczne
 Analiza składu ciała
 Porady dietetyczne

Oferta sportowo-rekreacyjno-kulturalna:
 Prezentacje sprzętu sportowego i wodnego
 Joga
 Zajęcia piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i gimnastyki
 Turnieje piłki siatkowej plażowej
 Rozgrywki koszykówki i piłki nożnej
 Zajęcia mini-tenisa
 Trening funkcjonalny
 Zumba
 Gry planszowe XXL
 Szachy XXL
 Turniej szachowy
 Przejażdżki konne
 Dmuchańce
 Gry i zabawy dla dzieci
 Szkółka deskorolki
 Warsztaty rzemieślnicze
 Gry i konkursy z nagrodami
 Pokazy taneczne
 Koncerty
 Animacje dla dzieci i dorosłych
 Teatrzyk
 Strefa relaksu z książką
 Bańki mydlane
 Ptaki drapieżne

HARMONOGRAM

Scena:
CRS ,,Ukiel” ul. Kapitańska
niedziela, 30.04
prowadzący: Andrzej Kocięcki
11.00 – rozpoczęcie majówki i krótko o Olsztyn Aktywnie
11.15 –12.15 - pokaz Soltare, zumba i nauka tańca z cheerleaders
12.15 -12.30 – prezentacje wystawców/konkursy z nagrodami
12.30 – 13.00 – teatrzyk SP5
13.00-13.30 – prezentacje wystawców/konkursy z nagrodami
13.30 – 14.15 - pokaz Soltare
14.15 – 14.30 - WOPR, Policja. Straż Miejska, Straż Pożarna
15.00 – 15.45 - koncert zespołu Shantaż
15.45 – 16.15 - konkursy Socios
16.15 – 17.15 - koncert zespołu Shantaż
17.15 – 18.00 – prezentacje wystawców/konkursy z nagrodami

CRS ,,Ukiel” ul. Sielska 38
11.00 – Dni otwarte klubów żeglarskich
18.00 – 20.00 - koncert bluesowy zespołu My Different Side

poniedziałek, 01.05
prowadzący: Andrzej Brzozowski
11.00 – majówka z Radiem Eska
11.15 -13.00 - blok aktywności z Fit nie Fat
13.00 – 13.30 – teatr na scenie
13.30 – 14.30 - pokaz taneczny Monstars
14.30 – 15.00 – prezentacje wystawców/konkursy z nagrodami
15.00 – 15.15 – pokaz cheerleaders Biskupiec
16.30 –17.00 - podsumowanie szkółki deskorolki OSiR
17.00 – 18.00 - konkursy z nagrodami

CRS ,,Ukiel” ul. Sielska 38
11.00 – Dni otwarte klubów żeglarskich