logo epuap logo bip
 

Komunikat - Olsztyńska Liga Siatkówki Plażowej (7 kolejka)

W dniach 11-12.03.2017 w hali CRS Ukiel Olsztyn przy ul. Olimpijskiej 1  Olsztyńska Liga Siatkówki Plażowej rozegrała 7 kolejkę.

 

Wyniki siódmej kolejki OLSP :

Grupa 1 niedziela 12.03.2017

  mecze sety pkt. Punkty status
1 Czerniawski / Kołodziejczak / Tyszka 3/0/0 6/1 107:84 13    
2 Rogiński / Mozol 2/0/1 5/3 117:102 11    
3 Kownacki / Loba / Winckiewicz 1/0/2 3/4 76:98 10    
4 Mankow / Michalski / Wojtkiewicz 0/0/3 0/6 79:95 8 spadek  

Grupa 2 niedziela 12.03.2017

  mecze sety pkt. Punkty status
1 Szempliński / Paszkowski / Mickun 3/0/0 6/0 114:49 10 awans  
2 Obrębski / Peczyński 2/0/1 4/2 93:70 7    
3 Orzeł / Kupczałojć / Czaplicki 1/0/2 2/4 86:84 4 spadek  
4 Bogdański / Banaszek / Warcaba 0/0/3 0/6 0:90   spadek  

Grupa 3 sobota 11.03.2017

  mecze sety pkt. Punkty status
1 Chyl / Pszczółkowski / Poskier 3/0/0 6/0 90:36 7 awans  
2 Nykiel / Łaszuk 2/0/1 4/2 78:49 5 awans  
3 Sztyburski / Filipowicz 1/0/2 2/4 67:60 2    
4 Śliwecki / Andruszkiewicz / Biryło 0/0/3 0/6 0:90      

Ranking po siedmiu turniejach

1 Rogiński / Mozol 36/16 738:637 81 7
2 Kownacki / Loba / Winckiewicz 34/17 674:605 78 7
3 Szempliński / Paszkowski / Mickun 29/20 728:602 68 7
4 Mankow / Michalski / Wojtkiewicz 21/29 602:618 65 7
5 Czerniawski / Kołodziejczak / Tyszka 32/21 731:651 62 7
6 Obrębski / Peczyński 29/20 593:584 43 7
7 Chyl / Pszczółkowski / Poskier 19/24 471:534 36 7
8 Nykiel / Łaszuk 25/20 579:541 33 7
9 Orzeł / Kupczałojć / Czaplicki 18/24 472:502 31 7
10 Śliwecki / Andruszkiewicz / Biryło 22/26 552:579 28 7
11 Bogdański / Banaszek / Warcaba 11/34 455:618 12 7
12 Sztyburski / Filipowicz 9/34 469:593 10 7

Terminarz gier 8 kolejki :

Grupa 3

Sobota 2017-04-01

Orzeł / Kupczałojć / Czaplicki - Śliwecki / Andruszkiewicz / Biryło    09:00    
Bogdański / Banaszek / Warcaba - Sztyburski / Filipowicz    09:40    
Śliwecki / Andruszkiewicz / Biryło - Sztyburski / Filipowicz    10:20    
Orzeł / Kupczałojć / Czaplicki - Bogdański / Banaszek / Warcaba    11:00    
Bogdański / Banaszek / Warcaba - Śliwecki / Andruszkiewicz / Biryło    11:40    
Sztyburski / Filipowicz - Orzeł / Kupczałojć / Czaplicki   12:20    

Grupa 2

Niedziela 2017-04-02

 
Mankow / Michalski / Wojtkiewicz - Nykiel / Łaszuk   09:00    
Obrębski / Peczyński - Chyl / Pszczółkowski / Poskier   09:40    
Nykiel / Łaszuk - Chyl / Pszczółkowski / Poskier   10:20    
Mankow / Michalski / Wojtkiewicz - Obrębski / Peczyński   11:00    
Obrębski / Peczyński - Nykiel / Łaszuk   11:40    
Chyl / Pszczółkowski / Poskier - Mankow / Michalski / Wojtkiewicz   12:20      

Grupa 1

Niedziela 2017-04-02

 
Czerniawski / Kołodziejczak / Tyszka - Szempliński / Paszkowski / Mickun   13:00    
Rogiński / Mozol - Kownacki / Loba / Winckiewicz   13:40    
Szempliński / Paszkowski / Mickun - Kownacki / Loba / Winckiewicz   14:20    
Czerniawski / Kołodziejczak / Tyszka - Rogiński / Mozol   15:00    
Rogiński / Mozol - Szempliński / Paszkowski / Mickun   15:40    
Kownacki / Loba / Winckiewicz - Czerniawski / Kołodziejczak / Tyszka   16:20