logo epuap logo bip
 

Wyniki - Olsztyńska Liga Siatkówki Plażowej (ul. Olimpijska)

W weekend 25-26.02.2017 w hali CRS Ukiel Olsztyn przy ul. Olimpijskiej 1 grała Olsztyńska Liga Siatkówki Plażowej.
W poszczególnych grupach najlepsze pary to:
Grupa 1 - Kownacki/ Loba
Grupa 2 - Czerniawski/ Tyszka
Grupa 3 - Orzeł / Kupczałojć
Aktualny ranking :

1 Rogiński / Mozol
31/13 621:535 70 6
2 Kownacki / Loba / Winckiewicz
31/13 598:507 68 6
3 Szempliński / Paszkowski / Mickun
23/20 614:553 58 6
4 Mankow / Michalski / Bancewicz
21/23 523:523 57 6
5 Czerniawski / Kołodziejczak / Tyszka
26/20 624:567 49 6
6 Obrębski / Peczyński
25/18 500:514 36 6
7 Chyl / Pszczółkowski / Poskier
13/24 381:498 29 6
8 Śliwecki / Andruszkiewicz / Biryło
22/20 552:489 28 6
9 Nykiel / Łaszuk
21/18 501:492 28 6
10 Orzeł / Kupczałojć / Czaplicki
16/20 386:418 27 6
11 Bogdański / Banaszek / Warcaba
11/28 455:528 12 6
12 Sztyburski / Filipowicz
7/30 402:533 8 6

Kolejne ligowe spotkanie już za 2 tygodnie tzn. sobota - niedziela 11-12 marca 2017.
Grupa 3 - 2017-03-11 sobota
Śliwecki / Andruszkiewicz / Biryło - Sztyburski / Filipowicz 09:00
Nykiel / Łaszuk - Chyl / Pszczółkowski / Poskier 09:40
Sztyburski / Filipowicz - Chyl / Pszczółkowski / Poskier 10:20
Śliwecki / Andruszkiewicz / Biryło - Nykiel / Łaszuk 11:00
Nykiel / Łaszuk - Sztyburski / Filipowicz 11:40
Chyl / Pszczółkowski / Poskier - Śliwecki / Andruszkiewicz / Biryło 12:20

Grupa 2 - 2017-03-12 niedziela
Szempliński / Paszkowski / Mickun - Bogdański / Banaszek / Warcaba 09:00
Obrębski / Peczyński - Orzeł / Kupczałojć / Czaplicki 09:40
Bogdański / Banaszek / Warcaba - Orzeł / Kupczałojć / Czaplicki 10:20
Szempliński / Paszkowski / Mickun - Obrębski / Peczyński 11:00
Obrębski / Peczyński - Bogdański / Banaszek / Warcaba 11:40
Orzeł / Kupczałojć / Czaplicki - Szempliński / Paszkowski / Mickun 12:20

Grupa 1 - 2017-03-12 niedziela
Kownacki / Loba / Winckiewicz - Czerniawski / Kołodziejczak / Tyszka 13:00
Rogiński / Mozol - Mankow / Michalski / Bancewicz 13:40
Czerniawski / Kołodziejczak / Tyszka - Mankow / Michalski / Bancewicz 14:20
Kownacki / Loba / Winckiewicz - Rogiński / Mozol 15:00
Rogiński / Mozol - Czerniawski / Kołodziejczak / Tyszka 15:40
Mankow / Michalski / Bancewicz - Kownacki / Loba / Winckiewicz 16:20

Wyniki szóstej kolejki znajdują się na stronie Ligi:
http://tournament.tools/squash/liga,portal/140/140.html…